مقالات

آینده مدیریت دارایی های دیجیتا​ل
آینده مدیریت دارایی های دیجیتا​ل

آینده مدیریت دارایی های دیجیتا​ل

آینده مدیریت دارایی های دیجیتال

دارایی‌های دیجیتال خود را در هر زمان و در هر مكان، مدیریت كنید​.

ابزار Ledger Security را برای دسترسی راه دور به Vault همراه داشته باشید. شما هرگز زمانی که بازارها فعال هستند، متوقف نخواهید شد.

اعمال کنترل‌های سازمانی بر روی تراکنش ها

یک rule engine پیشرفته، امنیت دسترسی به دارایی های شما را تضمین می‌کند. نظارت هر حساب را با تغییر تنظیمات و ruleها می توان تغییر داد.

کنترل کامل بر روی دارایی‌های دیجیتال

كلیدها، سكه ها (توكن ها) و Vault شما. فقط شما می توانید به پلتفرم Vault كه دارایی های دیجیتال در آن ذخیره شده است، دسترسی پیدا كنید​.

بهره گیری از حمایت گسترده از دارایی‌های دیجیتال در یک پلتفرم تكی

بیش از ۱،۱۰۰ سکه و توكن از طریق یک مدل امنیتی یکپارچه پشتیبانی می‌شوند. عملیات خود را کارآمد و یكپارچه اجرا كنید.

مدیریت تعداد زیادی کیف پول در پلتفرم Vaul​t

به طور یکپارچه مقیاس عملیات‌ و کسب‌وکار خود را گسترش دهید، سرمایه خود و مشتریان خود را به صورت دلخواه، تفكیك یا تجمیع نمایید​.

پلتفرمی که موسسات را قادر می‌سازد تا تراکنش ها را به طور ایمن انجام دهن​د

دستگاه‌های امنیتی شخصی

هر کاربر نیاز به یک دستگاه امنیتی شخصی (PSD) دارد تا با پلتفرم Vault تعامل داشته باشد. PSD یکی از اجزای مهم طراحی امنیت پلتفرم است. این ابزار، کاربران را قادر می‌سازد تا عملیات‌ حیاتی را بطور ایمن بر روی کامپیوترهای خود انجام دهند. کاربران عملیات‌ خود را در یک مرورگر وب ایجاد می‌کنند و درستی جزییات را بر روی دستگاه امنیتی شخصی خود تایید می‌کنند. سپس این اطلاعات به HSM فرستاده می‌شود​.

ماژول امنیتی سخت افزاری Vaul​t

تركیب فرآیند اعتبارسنجی تراکنش ها، درون ماژول امنیتی سخت‌افزاری (HSM) مدیریت می‌شود. HSM روی سیستم عامل مربوط به Ledger یعنی BOLOS، عمل می كند​.

ارتباط ایمن

تمام ارتباطات به صورت end-to-end و از ابزارها به HSM ایمن شده اند. سیستم تصدیق و نظارت Ledger امكان احراز هویت متقابل برای هر دو طرف ارتباط را فراهم كرده است. سپس كانال ECDH بین دو نقطه ایجاد شده تا امنیت قابلیت اطمینان داده های منتقل شده تضمین شود.

یكپارچگی و قابلیت اتصال

Ledger به طور پیوسته در حال بهبود قابلیت های یكپارچه سازی برای تسهیل یكپارچه سازی فناوری امنیت كیف پول در برنامه های كاربردی شماست.

سایر مطالب مفید

تمامی حقوق مادی و معنوی برای ارز مدرن محفوظ می باشد.

طراحی سایت : ایران مدرن

image01