مقالات

جستجو در مقالات

ورود کاربران ویژه

learn1

مقالات ارزها

سه شنبه, 11 خرداد 1395 16:27

کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس

کیف پول لجر نانو اس یک کیف پول بیت کوین ، اتریوم و یا سایر آلت کوین ها می باشد که بر اساس ویژگی امنیت قوی برای نگه داری از  دارایی های رمزنگاری شده شما و ایمن سازی پرداخت هایتان طراحی شده است . Ledger Nano S  دارای یک صفحه نمایش  OLED به منظور بررسی مجدد و تایید هر ترانکش قبل از انجام جابجایی فقط با یک کلیک بر روی دکمه ی کیف پول  است .

 

آخرین نسل کیف پول سخت افزاری

 

زمانی که شما از ارزهای رمزنگاری شده استفاده می کنید بسیار مهم است که اطلاعات خود را محرمانه نگه دارید و همچنین از دسترسی به دارایی هایتان محافظت کنید 

 

با Ledger Nano S  اسرار شما هیچ وقت افشا نخواهند شد .تراکنش های حساس هرگز لو نخواهند رفت و درون کیف پول شما که توسط آخرین ورژن حفاظتی ایمن شده اند ، توسط یک پین کد  حفاظت خواهد شد 

 

تراکنش ها قابل دستکاری نخواهند بود و همه ی آنها بطور فیزیکی توسط خودتان از طریق صفحه نمایش Ledger Nano S و با فشار ساده دکمه ها قابل کنترل هستند .

 

پرداخت و تایید

 

Ledger Nano S شامل بیت کوین لایت کوین اتریوم و سایر ارزهای الکترونیک که  بر پایه ی بلاک چین هستد طراحی شده .

 

شما می توانید توسط این کیف پول سخت افزاری دریافت و پرداخت ها را انجام بدهید وهمینطور حساب هایتان را چک کنید و چندین ادرس متعدد برای هر ارز  را توسط یک کیف پول مدیریت کنید .

 

ویژگی ها

 

 Ledger Nano S  ، بیت کوین ، ایتریوم و سایر آلت کوین ها را پشتیبانی می کند و در آن واحد می توانید از یک کیف پول سخت افزاری  برای همه ی آنها استفاده کنید 

 

کنترل تراکنش ها با استفاده از صفحه نمایش

 

می توانید تراکنش ها را از طریق صفحه نمایش کنترل کنید و با استفاده از دکمه ها ی تعبیه شده بر روی دستگاه تایید را انجام بدهید ! 

 

امنیت

 

اطلاعات محرمانه شما هرگز افشا نخواهد شد .دستگاه شما توسط یک پین کد قفل خواهد شد .

 

برنامه های چند گانه

 

استفاده از اپلیکیشن برنامه های مختلف کیف پول ارزهای رمز نگاری شده و FIDO® U2F, GPG, SSH و یا برنامه ی ساخت شده توسط خودتان

 

تایید شده توسط FIDO®

 

Ledger Nano S توسط FIDO® حمایت می شود

 

پشتیبان گیری و بازیابی

 

کیف پول شما توسط اطلاعاتی که بر روی برگه ی بازیابی یادداشت می کنید بازیابی می شود.

 

امنیت

 

Ledger Nano S از یک ساختار تراشه دوگانه بهره می برد (ST31/STM32). . .نرم افزار دایمی آن با گواهی رمز نگاری شده تضمین شده است .

 

MALWARE PROOF

 

اطلاعات داده شده به دستگاه و همینطور بازیابی دستگاه در محیط امن این دستگاه انجام می شود .اطلاعات رمز نگاری شده شما هرگز فاش نخواهد شد .

پین کد

 

Ledger Nano S این اطمینان را به شما می دهد که تنها کسی که هنگام اتصال این دستگاه به کامپیو تر به اطلاعات حساب دسترسی خواهد داشت ، خودتان هستید که با یک پین کد ۴ رقمی به دستگاه متصل خواهید شد 

 

حریم خصوصی

 

اطلاعات خصوصی شما نه توسط کمپانی Ledger  دخیره خواهد شد و نه توسط شخص ثالث دیگری .با Ledger Nano S شما  بانک خود هستید .

تمامی حقوق مادی و معنوی برای ارز مدرن محفوظ می باشد.

طراحی سایت : ایران مدرن

کیف پول لجر موجود نمی باشد. جهت اطلاع از موجود شدن کیف پول سخت افزاری Ledger  در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام ما عضو شوید و در صورت سوال فنی و پشتیبانی مشتریان لطفا فقط به پشتیبانی واتس اپ پیام دهید.