مقالات

آموزش بازیابی لجر نانو اس
آموزش بازیابی لجر نانو اس

آموزش بازیابی لجر نانو اس

راهنمای گام به گام بازیابی لجر نانو اس

هنگام نصب و راه اندازی، ولت لجر به شما 24 عبارت اختصاصی اختصاص می دهد که این عبارات را بایستی در جای امن و مطمئن یادداشت کرد تا در هنگام نیاز ولتتان را ریکاوری کنی. مثلا اگر لجرتان خراب یا گم شود و یا به هر دلیلی ولتتان را ریست کردید و می خواهید ولت لجرتان را ریکاوری کنید موارد زیر را انجام دهید :

سه مرتبه PIN Code یا پسورد لجرتان را اشتباهوارد کنید. سپس لجر از شما سوال زیر را می پرسد :

Configure as new device?

دکمه سمت راست که علامت تیک دارد باعث می شود یک ولت جدید با 24 عبارت جدید بسازد و دکمه سمت چپ که علامت ضربدر دارد باعث می شود تا به مرحله ریکاوری لجر بروید.

سپس عبارت  Restore a configuration? ظاهر شده که آن را تایید نمایید

در این مرحله از شما یک PIN یک پین کد برای لجرتان می خواهد این پین کد باید بین 4 تا 8 عدد باشد.

توسط دکمه های راست و چپ لجر می توانید اعداد را کم یا زیاد کنید و عدد مورد نظر را توسط فشردن همزمان دو دکمه روی لجر تایید کنید.

حالا باید انتخاب کنید که عبارات شما چند کلمه ای است (12, 18 ,24 words). بصورت معمول اگر 24 عبارت قبلا توسط لجر به شما داده شده، 24 Words را انتخاب کنید.

سپس 24 عبارت را با دقت وارد نمایید. برای نوشتن عبارات بایستی توسط دکمه های راست و چپ لجر بر روی حرف اول  رفته و توسط فشردن دو دکمه تایید کرده و به حرف دوم برسید. مثلا اگر کلمه اول Good باشد بایستی توسط دکمه چپ و راست روی لجر حرف G رو پیدا کرده و سپس با فشردن همزمان دو دکمه آن را تایید کنید و سپس به دنبال حرف دوم یعنی O بروید تا جایی که کلمه Good پیدا شود. سپس واژه دوم تا الی 24 واژه . اگر درست وارد کرده باشید این عبارات را لجر پیام آماده بودن ولت را به شما نشان می دهد Your device is now ready  و حالا توسط نرم افزار Ledger Live می توانید ارزهای خود را مشاهده و مدیریت نمایید.

اگر عبارات ریکاوری لجر را اشتباه نوشته باشید کلمات درست را می توانید از اینجا مشاهده و تصحیح نمایید.

شاید برای شما مفید باشد "آموزش آپدیت لجر نانو اس"

تمامی حقوق مادی و معنوی برای ارز مدرن محفوظ می باشد.

طراحی سایت : ایران مدرن

image01