مقالات

همکاری فندی و لجر برای طراحی اکسسوری‌های مخصوص والت سخت‌افزاری

برند مشهور ایتالیایی فندی از طریق همکاری با لجر که طراح و ارائه دهنده والت‌های سخت‌افزاری مشهور لجر است، وارد عرصه وب 3 می‌شود.

در راستای این همکاری جدید، فندی و لجر از یک کالکشن اکسسوری که توسط سیلویا ونتورینی فندی برای والت لجر طراحی شده رونمایی خواهند کرد. این طراحی‌ها در نمایشگاه مد پاییز – زمستان 2022 – 2023 فندی که 15 ژانویه برگزار شد، رونمایی شدند.

یکی از طراحی‌های مستطیل شکل فندی برای لجر، شبیه به کیف باگت این برند است که با آلومینیوم صیقلی و یک سگک خاص طراحی شده و مخصوص والت دیجیتال لجر نانو ایکس است.

والت دوم هم با برند فندی به صورت کپسول مانند طراحی شده و یک لولای مخفی دارد که باز و بسته می‌شود. هر دو والت یک قلاب مخصوص برای اتصال به کیف و کمربند و بند قابل تنظیم دارند. قرار است در طرح‌های آینده از المان‌هایی مثل چرم و طلا هم در این محصولات استفاده شود.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرده "فندی و لجر از طریق این همکاری پتانسیل‌های نامحدود وب 3 و متاورس را به رسمیت شناخته و آغازگر نسل جدیدی از اجناس لوکس و هنری شدند که دنیای فیزیکی و مجازی را به هم پیوند می‌دهند. این محصولات اولیه با توجه به روح همکاری و خلاقیت دنیای کریپتو، آینده نزدیک را به تصویر می‌کشند."

قرار است این اکسسوری‌های مخصوص لجر نانو ایکس از ابتدای ژوئن 2022 در سایت فندی به فروش برسند.

شاید این مطلب برای شما مفید باشد " مشخصات کامل لجر "

تمامی حقوق مادی و معنوی برای ارز مدرن محفوظ می باشد.

طراحی سایت : ایران مدرن

image01