مقالات

جستجو در مقالات

ورود کاربران ویژه

learn1

مقالات ارزها

دوشنبه, 28 مهر 1399 11:02

چگونه لجر ولت را با استفاده از مگنوم magnum مدیریت کنیم؟

چگونه لجر ولت را با استفاده از مگنوم مدیریت کنیم؟

یک اموزش مختصر برای کاربران لجر که نحوه شروع و استفاده لجر با کیف پول مگنوم را پوشش میدهد.

کیف پولهای لجر یکی از معروف ترین کیف پول های سخت افزاری در بازار هستند که پیشنهاد نهایی برای امنیت دارایی های ارز های دیجیتال هستند. کیف پول های لجر این اطمینان را به شما میدهند که کلیه عملکرد های اساسی را با یک لایه محافظت جدید حفظ کنید.

کیف پول های مگنوم برای شما یک رابط بصری فراهم میکند تا مدیریت و مبادله  کنید بیت کوین و اتریوم و ریپل را وتعدادی  ارزهای دیگر را مانند توکن ها را.

یک لیست کامل از ارز های قابل اعتماد که میتوانید در این منبع پیدا کنید. https://magnumwallet.co/assets

وارد شدن به صفحه:

اگر قبلا از مگنوم استفاده نکرده اید شما میتوانید به طور مستقیم سیستم لجر خود را در صفحه اصلی از برنامه ( https://app.magnumwallet.co/وارد کنید به وسیله کلیک کردن روی لینک hard warewallet

شما میتوانید ارز دیجیتال و  دستگاه لجر خود را از این لیست کشویی انتخاب کنید شما همچنین میتوانید مسیر استخراج خود را در منوی پیشرفته تنظیم کنید.

همچنین فراموش نکنید که پسورد قوی را انتخاب کنید که به شما کمک خواهد کرد کیف پول های دیگرتان را مدیریت کنید. ما اطلاعات کاربران را جمع اوری نمیکنیم و نمیتوانیم پسورد های گم شده را بازیابی کنیم و ازفایل ها بک اپ بگیریم.

از شما هر بار که به برنامه وارد میشوید خواسته میشود که پسورد را وارد کنید.

داشبورد مگنوم:

اول در برنامه (https://app.magnumwallet.co/dashboard شما میتوانید با لجردر قسمت افزودن یک کیف پول یک کیف پول جدید بسازید طبق همان روشی که در بالا توضیح داده شد در صورت نیاز شما میتوانید مسیر و راه استخراج خود را مشخص کنید.

وارد کردن کیف پول دیگری نیز به همین روش انجام می شود با این تفاوت که یکبار دیگر باید رمز ورود خود را ارائه دهید که استفاده خواهد شد برای گرفتن فایل بک اپ یا پشتیبان شما.

تب های کیف پول:

علاوه بر این دکمه افزودن کیف پول نیز در صفحه کیف پول در برنامه وجود دارد فراموش نکنید که شما میتوانید مبادله کنید ارزهایتان را در لجر با ابزار های مبادله ساخته شده در مگنوم. همچنین لذت ببرید ازدرامد منفعل اینده خود.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای ارز مدرن محفوظ می باشد.

طراحی سایت : ایران مدرن