مقالات

جستجو در مقالات

ورود کاربران ویژه

learn1

مقالات ارزها

سه شنبه, 20 اسفند 1398 21:51

اضافه کردن اکانت‌ها در اپلیکیشن Ledger Live

برای مدیریت دارایی‌هایی که توسط والت سخت‌افزاری Ledger شما ایمن سازی می‌شوند، می‌توانید اکانت‌های مختلف را به Ledger Live اضافه کنید. با اضافه کردن اکانت‌ها آدرس‌های عمومی یا آدرس ولت شما روی گوشی ذخیره می‌شوند در نتیجه نیازی نیست که هر بار قصد بررسی موجودی را دارید، از دستگاه Ledger خودتان استفاده کنید.

لطفا برای مشاهده مطالب ویژه اشتراک تهیه کنید

ورود ثبت نام

پیش از شروع

 • Ledger Live باید آماده استفاده باشد.
 • بررسی کنید که چه دارایی‌هایی در Ledger Live پشتیبانی می‌شوند. خیلی از انواع کریپتو نیاز به استفاده از سایر اپلیکیشن‌ها دارند.
 • مطمئن شوید که اپلیکیشن مربوط به ارز دیجیتال مورد نظرتان روی دستگاه نصب شده باشد. مثلاً برای اضافه کردن اکانت‌های بیت‌کوین، باید اپلیکیشن بیت‌کوین نصب شده باشد.

گام به گام

 1. منوی Accounts را باز کنید.
 2. روی آیکن + گوشه سمت راست بالا کلیک کرده و گزینه Add accounts را انتخاب کنید. سپس می‌توانید این گزینه‌ها را انتخاب کنید:
  • Add accounts برای اضافه کردن اکانت‌های جدید یا موجود با استفاده از دستگاه Ledger.
  • Import desktop accounts برای اضافه کردن اکانت‌ها از نسخه دسکتاپ Ledger Live.
 3. نوع ارز دیجیتال مورد نظر را انتخاب کنید. اگر نمی‌توانید آن را پیدا کنید احتمالاً در Ledger Live پشتیبانی نمی‌شود. در این مقاله نحوه مدیریت دارایی‌هایی که در Ledger Live پشتیبانی نمی‌شوند، تشریح شده است.
 4. دستگاه Ledger که قرار است به آن متصل شوید را انتخاب کرده و مطمئن شوید که با اپلیکیشن مناسب متصل شده باشد. صبر کنید تا اپلیکیشن اکانت‌های موجود در بلاک چین را جستجو کند. این اکانت‌ها یک به یک نمایش داده می‌شوند.
 5. در مرحله Accounts، اکانت‌هایی که قرار است اضافه کنید را انتخاب کرده و با حرکت صفحه به سمت راست آنها را تغییر نام دهید. 3 نوع اکانت وجود دارد که عبارتند از:
  • در بخش Accounts to import، اکانت‌هایی نمایش داده می‌شوند که قبلاً تراکنش داشته اند.
  • در بخش Add a new account می‌توانید یک اکانت جدید اضافه کنید. در صورتی که آخرین اکانت ایجاد شده برای آن نوع دارایی خاص هنوز تراکنشی دریافت نکرده باشد، امکان انجام این کار وجود ندارد.
  • بخش Existing accounts اکانت‌هایی را نشان می‌دهد که از قبل در Portfolio وجود داشته اند.
 6. روی Continue کلیک کنید. حالا اکانت‌های شما به Portfolio اضافه می‌شوند.
 7. برای تغییر نام اکانت‌ها وارد تب Accounts شده و یک اکانت را انتخاب کنید. روی آیکنی که گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد کلیک کرده و گزینه Account name را انتخاب کنید.

حذف اکانت

 1. وارد تب Accounts شوید.
 2. روی اکانت مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات آن را مشاهده کنید.
 3. برای باز کردن پنجره Edit account روی آیکن آچار در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.
 4. روی دکمه Delete کلیک کنید.

با طی کردن مراحل ذکر شده، اکانت‌های شما با موفقیت به Ledger Live اضافه می‌شوند. در تب Accounts روی اکانت مورد نظر کلیک کنید تا جزئیات آن را مشاهده کنید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی برای ارز مدرن محفوظ می باشد.

طراحی سایت : ایران مدرن

کیف پول لجر موجود نمی باشد. جهت اطلاع از موجود شدن کیف پول سخت افزاری Ledger  در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام ما عضو شوید و در صورت سوال فنی و پشتیبانی مشتریان لطفا فقط به پشتیبانی واتس اپ پیام دهید.